Pagalba surandant darbą


VM_asmenybeKonsultacinė programa PAGALBA SURANDANT DARBĄ

Šiuo nelengvu metu, galbūt net pirmą kartą savo karjeroje, Jūs turite galimybę stabtelėti ir išsiaiškinti, ką daryti toliau. Prašom priimti vieną patarimą – nepanikuokite ir neskubėkite!
Efektyviausia darbo paieška yra ta, kuri yra gerai suplanuota ir paruošta. Mes žinome, kaip tai daryti, ir esame parengę daug pagalbinių priemonių. Žmogaus studijų centre įdėmiai išklausysime ir aptarsime jūsų poreikius.

Mūsų tikslai:

  • Suteikti jums paramą šiuo pasikeitimų laikotarpiu;
  • Padėti jums įvertinti tolimesnę karjerą ir asmeninius tikslus;
  • Padėti jums pasiekti užsibrėžtų tikslų per trumpiausią įmanomą laiką.

Kaip tai vyksta:
I. Pirmas šios programos žingsnis – jūsų dabartinių poreikių įvertinimas.Jūsų situacija ir poreikiai yra unikalūs, todėl prieš aptardami veiksmus skirsime laiko išsiaiškinti, ką jūs norėtumėte ir galėtumėte daryti toliau.Mes taip pat padėsime jums susitvarkyti su įvairiais jausmais, kurių galite patirti ieškodamas darbo, ir padėsime jums efektyviai pasiekti jūsų tikslus. Bet kurią darbo paiešką reikia pradėti nuo esamos situacijos ir jūsų poreikių įvertinimo. Tai pavaizduota šioje diagramoje.

PSD_02Spręsite jūs, bet mes džiaugsimės galėdami padėti jums tai apsvarstyti ir pateikti patikrintas priemones, kaip įgyvendinti
šias tolimesnės karjeros alternatyvas:

  • Panašus darbas per trumpiausią laiką;
  • Visiškas karjeros (darbo pobūdžio) pakeitimas;
  • Papildomas mokymasis keičiant karjeros kryptį;
  • Savarankiško verslo pradžia;
  • Darbas ne visą darbo dieną;
  • Išėjimas į aktyvią pensiją;
  • Kad ir ką jūs nuspręstumėte, mes jums padėsime.

II. Antras programos žingsnis – jūsų naujo darbo paieška.
Iš ilgametės patirties žinome, kad efektyviausia pradėti nuo kruopštaus karjeros ir savęs įvertinimo. Tada kartu su konsultantu jūs įvertinsite galimus pasirinkimus. Pavyzdžiui, jūs galite pamatyti, kad atlyginimas jums nėra pats svarbiausias dalykas ir kad jums svarbiau – darbo sąlygos, organizacijos kultūra, mokymosi ir tobulėjimo galimybės ar bendradarbių parama.
Šie ir kiti dalykai sudaro pagrindą sprendimui, kokio darbo jūs ieškosite. Kai tiksliai žinosite savo reikalavimus, nepateksite į tokią padėtį, kai priimamas toks darbo pasiūlymas, kuris neatitinka jūsų nustatytų kriterijų, ir kuris nėra toks, kokio jūs siekiate.
Kas bus po to, kai nustatysite, ko jūs siekiate? Kaip tai įgyvendinti? Mes kartu su jumis ištirsime įvairius būdus, kaip pasiekti tikslą. Kad ir koks jis bus, rasime optimalų sprendimą.

III. Trečias programos žingsnis – darbas kartu.
Kartu su konsultantu jūs pasiruošite tokiems veiksmams, kurie suteiks jums daug pranašumų konkurencinėje darbo rinkoje.
Mes padėsime jums įvertinti savo darbo prioritetus, parašyti įtaigų ir informatyvų gyvenimo aprašymą (CV), padėsime nuspręsti kaip efektyviai ieškoti darbo, kaip kalbėti per interviu dėl darbo, kaip derėtis dėl darbo sąlygų.

Programos trukmė –  nuo 1 valandos iki 2 dienų.

Skirkite truputį laiko savo ateičiai ir mes jums padėsime!

Telefonas pasiteiravimui: 85 2626763
El. paštas: office@humanstudy.lt